O mnie

Nazywam się Paweł Jankowski i stworzyłem
BeVisible, aby pomagać firmom w rozwoju
i wywieraniu wpływu na świat.

BeVisible jest agencją designowo-brandingową
i wiodącym w branży blogiem o grafice i rozwoju biznesowym. Współpracujemy z ludźmi, którzy
chcą budować markę w strategiczny sposób.

Moja praca spowoduje znacznie szybszy
i łatwiejszy wzrost Twojego biznesu,
zapewniając że Twoja firma poradzi sobie
na tym hałaśliwym i konkurencyjnym rynku, dostarczając jasny przekaz, ze spójnym
stylem wizualnym, zorientowanym na cel.

Moje strategiczne myślenie, charakterystyczne logotypy i niezapomniane identyfikacje wizualne zapewnią Twojej marce dopracowany
i profesjonalny wygląd przez wiele lat.

Zobacz moje usługi lub skontaktuj się ze mną,
aby dowiedzieć się, jak mogę Ci pomóc

100 Pomysłów na Marketing
dla Twojej Firmy

Uzyskaj dostęp do newslettera związanego
z brandingiem, projektowaniem i biznesem.

SPRAWDŹ
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

100% Prywatności.

Marki, z którymi
współpracowałem

Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny, bez względu na jego wielkość. Ściśle współpracuje
z firmami różnej wielkości z całej Polski, w tym ze start-upami, przedsiębiorcami,
działalnościami jednoosobowymi, korporacyjnymi uciekinierami, B2B i B2C.

Opinie klientów

Paweł to nie tylko świetny projektant marki i strateg, ale także niesamowity człowiek. W ciągu ostatnich 5 lat pracowałem z setkami specjalistów od marketingu, ale etyka pracy Pawła i umiejętność przekształcania myśli w odpowiedni design są na najwyższym poziomie. To kogoś, kto słucha, dzieli się konstruktywnymi opiniami i nie przestaje pracować nad Twoim projektem dopóki nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

Bydgoszcz

WS Media

Wojciech Szamocki

Chciałam zatrudnić najlepszych i po przyjrzeniu się kilku innym firmom wiedziałam, że Paweł jest idealnym facetem do tego zadania. To prawdziwy profesjonalista. Nie byłam pewna, czego chcę, ani w jakim kierunku chciałabym podążać, jeśli chodzi o mój branding, a Paweł był niezwykle cierpliwy, słuchał pomysłów i kierunku, w którym chciałam iść. Polecam BeVisible i na pewno będę ich zatrudniać do przyszłych projektów.

Lwówek

MK Studio Fotograficzne

Monika Kaczmarczyk

Moje doświadczenie w pracy z BeVisible było absolutną przyjemnością. Paweł jest profesjonalny, zorientowany na wyniki i informuje Cię na bieżąco. Nienaganna obsługa - dostarczyli wszystko w terminie, w ramach budżetu i z fantastycznym wynikiem. Był to zdecydowanie najlepszy zwrot z reklamy, jaki mieliśmy w tym roku i przekroczył nasze oczekiwania, zaobserwowaliśmy spory wzrost ruchu w naszej witrynie.

Chojnice

PIN Projekty i Nieruchomości

Marzena Kłosowska

To było niezwykle pozytywne doświadczenie. Pracując dla nas, tworząc nasze ulotki promocyjne i plakaty, Paweł przekroczył wszelkie nasze oczekiwania na każdym poziomie. Otrzymaliśmy już bardzo pozytywne komentarze dotyczące nowego wyglądu naszych materiałów promocyjnych i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Bardzo polecam każdemu kto szuka grafika, który wzniesie Twój biznes na nowy poziom

Dziewierzewo

Gabinet Kosmetologii

Lidia Kowalewska

Paweł jest NAJLEPSZY! To doświadczony profesjonalista o błyskotliwej kreatywności, pracował z naszym zespołem, aby poprowadzić nas w kierunku logo i przewodnika po stylu marki, który wszyscy pokochają. Na początku procesu poświęcił trochę czasu, aby w pełni zrozumieć kulturę naszej firmy i przyszłe cele, tak aby jego praca projektowa była ostatecznie odzwierciedleniem prawdziwej istoty naszej firmy.

Warszawa

Mag Press Agency

dr Milena Gołda

Współpraca z Pawłem okazała się świetną decyzją i pomyśl o zrobieniu tego samego. Zarówno jego oczywisty poziom umiejętności, jak i imponujące CV budzą zaufanie, a praca z nim była przyjemnością. Skończył pracę na czas, był bardzo otwarty na sugestie dotyczące pożądanego przeze mnie kierunku/wyglądu, a co najważniejsze, produkt końcowy okazał się dużym sukcesem. Bardzo polecam każdemu kto chce zbudować markę.

Poznań

X Pattern

Joanna Gratkowska

Paweł to świetny projektant graficzny! Wysłuchał z cierpliwością i dostarczył niesamowite projekty, z których jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam go każdemu, kto chce dogłębnie zagłębić się w strategię marki i niesamowite projekty, które będą służyć Twojej firmie przez wiele lat. Na każdym kroku pójdą o krok dalej, a rezultatem będzie marka, która przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania. Paweł to niesamowity facet!

Poznań

Body & Mind Coaching

Ewelina Jasik

Praca z Pawłem była dla mnie absolutną przyjemnością i jestem zaszczycona, że jego nazwisko znajduje się na moim projekcie. Osobiście z bardzo małą znajomością projektowania graficznego, miałam w przeszłości trudności z przekazywaniem swoich pomysłów i wizji grafikom. Paweł zadał mi właściwe pytania, aby uzyskać prawdziwy obraz mojego projektu, i poświęcił trochę czasu, aby go zrozumieć.

Lublin

Fundacja Przedsiębiorcy

Ewa Żmijan

Stwórz markę, którą pokochają Twoi klienci