Key Visual

Misja

Jakość:
Dostarczamy tylko doskonałość i staramy się przekraczać oczekiwania we wszystkim, co robimy.

Uczciwość:
Postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, wykazując uczciwość i uczciwość w każdej decyzji i działaniu.

Elastyczność:
Działamy szybko, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Odwaga:
Podejmujemy decyzje i działamy w najlepszym interesie naszych klientów, nawet w obliczu osobistych lub zawodowych przeciwności.

Nasz cel

Stworzenie wizerunku profesjonalnego i niekonwencjonalnego, wyjętego z ram, przyjaznego klientowi i jego rodzinie, budzącego zaufanie.

Chcemy dawać ludziom wiedzę użyteczną odnośnie transakcji, przypominania im o najważniejszych rzeczach na które trzeba zwrócić uwagę posiadając dom.

Geneza Znaku

ZNAK ANEL jest połączeniem 3 run związanych z wartościami, które chcemy jako firma wprowadzić do świata nieruchomości.

"Runa AR" - Pierwotny Ogień, Słońce, Światło, zniszczy zarówno duchową, jak i fizyczną Ciemność, Zwątpienie i Niepewność. Na znak Ar Aryjczycy - synowie słońca - założyli swoje prawo, pierwotne prawo Aryjczyków, którego hieroglifem jest orzeł (Aar). Poświęca się w płomiennej śmierci, aby się odrodzić. Z tego powodu nazwano go „Feniksem”, od starszego Faniska (fan = pokolenie, ask = powstanie, początek). Dlatego słowo Fanisk oznacza „początek pokolenia poprzez odrodzenie”;

"Runa FEHU" - bydło, ruchomy majątek, pieniądze, bogactwo. Pomnożysz bogactwo i swoją radość. Potencjał runy: realizacja, spełnienie, pierwotny i niekontrolowany ogień. Symbolizuje witalność i siłę, potęgę finansową, osobiste wzbogacenie. Runę Fehu symbolizuje również złocisty, dojrzały łan zboża i zawsze zapowiada pomnożenie majątku. Bogactwo można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy. Znaczeniowo związana z dobrobytem zarówno materialnym, jak i duchowym.

"Runa URUZ" – związana jest z siłą oraz pozytywną energią do działania. Symbolizuje energię, moc, siłę, witalność, pozytywną energię. Ta runa jest ściśle powiązana ze zdrowiem oraz powrotem do niego. Uruz dzięki swoim cudownym właściwościom pomaga pogodzić się ze stratą. Dzięki niemu adaptacja do nowych sytuacji i okoliczności będzie bardzo łatwa. Kobietom dodaje wdzięki, a mężczyznom odwagi oraz uroku.

Księga znaku

Kolory

To są nasze dwa główne kolory marki ANEL oraz "pattern"

Styl Grafik Social Media

Korespondencja

Identyfikacja